Doprava a platba

PLATBA

U nás si můžete vybrat, co bude pro Vás pohodlnější. Platit můžete:

  • Online platební kartou
  • Bezhotovostně předem na bankovní účet: 3300903002 / 5500
  • V hotovosti nebo kartou na dobírku při odběru zboží

Při platbě předem na bankovní účet, nezapomeňte vždy uvést variabilní symbol (číslo faktury). Bez něj nebude možno platbu správně přiřadit a zdrží se tím odeslání vašeho balíčku.

DOPRAVA

Po dlouhém zvažování jsme se rozhodli zvolit způsob dopravy přes Zásilkovna.cz. Tento způsob se nám jeví jako nejefektivnější a nejvýhodnější pro naše zákazníky. Díky široké síti odběrných míst, si tak můžete vaši zásilku osobně vyzvednout takřka v každém větším městě. Pokud ale preferujete dopravu přímo do domu, nemusíte se bát, Zásilkovna nabízí i službu doručení kurýrem, za příjemně nižší cenu, než je tomu u jiných běžných dopravců. Vybrat si tak můžete:

Česká republika:

  • Osobní odběr na jedné z poboček Zásilkovny
  • Doručení kurýrem do domu

Osobní odběr na pobočce zásilkovny – platba předem

65,- Kč

Osobní odběr na pobočce zásilkovny – platba na dobírku

80,- Kč

Doručení na Vaši adresu platba předem

105,- Kč

Doručení na Vaši adresuplatba na dobírku

130,- Kč

 

Další výhodou u přepravní společnosti Zásilkovna je skutečnost, že při osobním odběru nemusíte předkládat občanský průkaz. Při odběru pouze nahlásíte kontrolní heslo, které Vám dojde smskou v den, kdy bude váš balíček nachystán na pobočce. Pro zásilku si tak můžete poslat například babičku, sestru či někoho komu věříte.

Vaše zásilka Vám bude doručena nejpozději do 3 pracovních dnů od připsání platby na náš účet (v případě platby předem). V případě platby na dobírku se doba na doručení počítá od odeslání objednávky.

Síť poboček Zásilkovny si můžete zkontrolovat ZDE.

Šablonu upravil Art Web Studio.